O mnie

wojciech herra3
Na imię mam Wojtek i sport był w moim życiu od zawsze. Jako młody chłopak pływałem, grałem w piłkę ręczną. Do tego każdą wolną chwilę spędzałem na rowerze, rolkach, czy zimą na nartach. Na studiach pracowałem w centrum sportowym dzięki czemu mogłem stale pilnować swojej formy.

 

A gdy zacząłem pracować "na poważnie" na sport miejsca zabrakło. Praca po kilkanaście godzin dziennie, rozwój kariery zawodowej. Potem rodzina, dzieci ... i stało się ... przy wzroście 189 cm osiągnąłem wagę 118 kg. I tutaj nastąpił przełom ... zacząłem biegać.

 

 

Do biegania staram się dołożyć rower i pływanie ... w ten sposób powstał plan:
ukończyć pełnego IronMana przed 40 urodzinami - zostały mi cztery lata - zrealizuję ten cel najpóźniej w lipcu 2017 roku.

 

Dlaczego piszę tego bloga? - Z dwóch powodów. 

 

Po pierwsze dla siebie. Dla większej motywacji potrzebuję miejsca, w którym będę mógł stawiać sobie cele i rozliczać się z ich realizacji. 

 

Po drugie traktuję tego bloga jako swoistego rodzaju pamiętnik, dzienniczek treningowy. Być może wpisy tutaj będą kiedyś dla kogoś motywacją, inspiracją, zachętą, aby bez względu na wiek zająć się sportem.

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Wyszukiwarka

Facebook

Polecam

huubbanner
Jeśli zaczynasz przygodę z triathlonem, czy pływaniem w wodach otwartych i zastanawiasz się nad wyborem sprzętu to porzuć wyszukiwarki internetowe lub  czytanie forów. Po prostu skontaktuj się z zespołem HUUB Polska. Bo Maciek i Spółka to nie tylko genilany sprzęt bardzo dobrej marki, ale przede wszystkim prawdziwe doradztwo i długofalowa pomoc.
Znajdziesz ich tutaj:
https://www.facebook.com/HuubPolska